TS2 - IKEA domov

17. ledna 2010 v 16:12 | **OlliEs** |  Balíčky - ts2

Nejnovější kolekce předmětů pro The Sims 2 obsahuje výběr nepostradatelného zařízení značky IKEA pro obydlí vašich simíků, pro obývací pokoje, ložnice a domácí pracovny. Nyní můžete vybavit jejich domovy novým nábytkem a dekoracemi se stylovým designem IKEA. Distribuce The Sims 2 IKEA Domov Kolekce je plánována na 23. června v Severní Americe, 27. června v Evropě a 20. června v Asii a Tichomoří.

Ať už toužíte zařídit si prostornou pracovnu, elegantní obývací pokoj nebo útulnou a pohodlnou ložnici, s novou kolekcí The Sims 2 IKEA Domov Kolekce se domov snů vašich simíků stane opravdu výjimečným. Vybavte jejich pokoje tak, aby odpovídaly jejich povaze a vkusu zbrusu novými pohovkami, postelemi, TV stolky, policovými sestavami a dalšími kusy nábytku. Vše v pestré škále barev a vzorů, které interiérům dodají skutečně osobitý vzhled. Pokoje pak můžete vhodně doplnit oblíbenými nástěnnými dekoracemi IKEA, zrcadly, svítidly a vázami. S inspirujícím a moderním stylem výrobků IKEA se rázem stanete osobním interiérovým návrhářem vašich simíků.
"The Sims velice rádi spolupracují s IKEA na dalších možnostech vlastních úprav simíkovských domovů. Získávají nové zábavné a inspirativní varianty pro ložnice, obýváky a pracovny," říká Rod Humble, šéf studia The Sims. "Tento nový obsah bezpochyby rozšíří potenciál pro vytvoření simíkovského domova snů. The Sims 2 IKEA Domov Kolekce rozšíří kreativní příležitosti a to je podstatou The Sims. Domov je i pro simíky centrem veškerého dění a s doplňky značky IKEA se stane tím nejpříjemnějším místem v okolí."

Proměňte obývací pokoj vašich simíků v přístav pohodlí a odpočinku s luxusní pohovkou EKTORP, originálním TV stolkem EXPEDIT, praktickým konferenčním stolkem LEKSVIK a elegantní dekorací, jakou je například zrcadlo VÄNNA. Vytvořte z ložnice, nejintimnějšího místa v domě, prostor pro čerpání nových sil s novou postelí MALM, ladící komodou, úhlednou stojací lampou STORM a zářivě rudým kobercem IKEA PS.

Simíkům, pracujícím doma, dopřejte pracovnu, z níž se stane příjemné prostředí podporující jejich pracovní nadšení. Umístěte do ní elegantní stůl VIKA HYTTAN, inspirativní lampu KILA, originální zásuvkový kontejner HELMER a cik-cak policovou sestavu LACK.

Zdroj:sims3.cz
zdroj pro tebe:
 


Anketa

Jsi hráč trojky nebo dvojky?

Jednoznačně dvojka! 31.4% (53)
Jednoznačně trojka! 26% (44)
Obojí 26% (44)
Ani jedno 16.6% (28)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.